Servis Çağır

Bornova Merkez Köyler Ariston Servisi

Yardım ve Destek

 

1. Ariston Bornova Merkez Köyler Teknik Servisi;

Firmamız İzmir'in Bornova Merkez Köyler ilçesinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Ariston markalı ürünleri beyaz eşya buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima, kombi, termosifon, ev aletleri,  ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima, kombi, termosifon, ev aletleri ve fırın ürünlerinizden herhangi birinde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya yukarıda bulunan biz sizi arayalım adlı formumuzu doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

2. Ariston Çağrı Merkezi;

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastan, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce,  bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

3. Ariston Tamir Süreci;

Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Ariston markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

4. Ariston Garanti;

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerindeki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 6 ay  için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 6 ay kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 6 aylık garantiyi sunuyoruz. İzmir Bornova Merkez Köyler  Ariston teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 444 48 63 yada 0532 111 3530 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.

 


Etiketler;

İzmir Ariston servisi, Ariston servis, Ariston servisleri, Bornova Merkez Köyler Ariston servisi, izmir Bornova Merkez Köyler Ariston servisleri, Bornova Merkez Köyler beyaz eşya servisi, Ariston beyaz eşya servisi, Bornova Merkez Köyler klima servisi, izmir Ariston klima, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası, fırın servisi, izmir Bornova Merkez Köyler Ariston teknik servis, Bornova Merkez Köyler teknik servisleri, Ariston servis telefonu, Ariston telefon numarası, Ariston Bornova Merkez Köyler merkez servisi, Ariston Bornova Merkez Köyler buzdolabı servisi, Ariston Bornova Merkez Köyler klima servisi, Ariston izmir Bornova Merkez Köyler fırın servisi, Ariston izmir Bornova Merkez Köyler çamaşır bulaşık makinesi servisi, izmir Ariston teknik servis telefonu, izmir Ariston teknik servis telefon numarası

Bornova Merkez Köyleri Ariston Buzdolabı Servisi | Bornova Merkez Köyleri Ariston Çamaşır Makinesi Servisi | Bornova Merkez Köyleri Ariston Bulaşık Makinesi Servisi | Bornova Merkez Köyleri Ariston Ankastre Servisi | Bornova Merkez Köyleri Ariston Klima Servisi | Bornova Merkez Köyleri Ariston Kombi Servisi | Bornova Merkez Köyleri Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ofis Adres

İnşaat İş Merkezi No 1/P09 Gıda Çarşısı Yenişehir İZMİR

Çağrı Merkezi

444 48 63

email

info@servisten.net

Ariston Teknik Servis Hizmetleri

İzmir'in Tüm Bölgelerine 7/24 Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.